Soovime Teile teada anda, et hobuse ülevaatamine enne ostu meie juures on struktureeritud ja professionaalne protsess, mis nõuab MÕLEMA POOLE pühendumust.

 

Hobuse proovimise protsess:

 • Aja Broneerimine: Hobuse ostueelseks vaatamiseks on vajalik eelnevalt aja broneerimine. Palume Teil ühendust võtta, et leppida kokku sobiv aeg.
 • Tasuline Teenus: Hobuse ettevalmistamine ja näitamine on aja- ja ressursimahukas protsess, mistõttu on hobuse vaatamise teenus tasuline. Vaatamistasu on 120€ (mis arvestatakse hinnast maha tehingu toimumise korral - punkt 4.)
 • Ettemaks: Hobuse vaatamise tasu tuleb tasuda ettemaksuna. See tagab, et mõlemad pooled on protsessi suhtes pühendunud. Ettemaksuarve saadetakse Teile peale aja broneerimist.
 • Tehing: Kui otsustate hobuse osta, arvestatakse juba tasutud vaatamistasu lõplikust ostuhinnast maha. See tähendab, et vaatamise eest tasutud summa ei lisandu hobuse hinnale, vaid on investeering Teie tulevasesse hobusesse.
  Sellisel juhul on kogu protsess Teile tasuta teenus :)
 1.  

Miks on hobuse proovimine tasuline?

Meie eesmärk on pakkuda klientidele kvaliteetset teenust, mis vastab nii Teie kui ka meie hobuste vajadustele. Selle eesmärgi saavutamine nõuab aga märkimisväärseid ressursse:

 1. Ettevalmistus: Iga hobuse näitamine algab ettevalmistusega. Meie eesmärk on esitleda hobust parimal võimalikul viisil, andes  ülevaade tema seisundist ja võimetest.
 2. Ratsutamine: Lisaks hobuse vaatlemisele sisaldab protsess ka 1-1,5 tunnist ratsutamist. See võimaldab paremini mõista ning järelduseni jõuda, kas konkreetne hobune vastab Teie ootustele ja vajadustele.
 3. Ressurssid: Hobuse proovimine nõuab võimalusi ja ressursse nagu näiteks talli/ratsutamisplatsi/maneeži/varustuse kasutamist, et tagada vaatamise ajal turvalisus ja mugavus nii Teile kui ka hobusele.
 4. Kvalifitseeritud Personal: Oma ala professionaalid võtavad aja, et tutvustada Teie välja vaadatud hobust - jagada olulist teavet tema käitumise, tervise, treeningu, ajaloo jm kohta, näidates ratsutades oskusi ja võimeid.
 5. Tõsiste Ostjate Kindlustamine: Vaatamistasu aitab tagada, et meie teenuseid kasutavad inimesed, kes on tõsiselt huvitatud ja valmis investeerima hobuse ostmisesse. Kahjuks esineb olukordi, kus vaatamist kasutatakse ebaausatel eesmärkidel, ehk tasuta ratsutamisena, mis aga seab asjatult ohtu hobuste heaolu ja raiskab meie ressursse.
 6. Me ei paku poolikuid lahendusi: Meie eesmärk on tagada järgnev: kui Teie olete võtnud aja meie juurde sõitmiseks, võtame ka meie omal poolt aja, et Teiega tegeleda.
 7. Kaasnev Vastutus ja Kulud:  
 8. Vastutustundliku Ostuprotsessi Tagamine: Hobuse ostmine on vastutusrikas otsus, mis nõuab põhjalikku kaalutlemist nii ostja kui ka müüja poolt. Meie jaoks on oluline, et ostja jääks oma uue hobusega rahule. Tihti tehakse otsus emotsiooni või hobuse välimuse põhjal, kuid kõige tähtsam on, et hobune sobiks ostja vajaduste ja võimetega. Seetõttu kuulame ära teie soovid ja plaanid hobuse kasutamiseks ning selle põhjal saame teha omalt poolt soovitusi. Soovime vältida olukordi, kus klient avastab mõne aja möödudes, et hobune ei vasta tema ootustele ja soovib teda tagastada või ümber vahetada – mida me kahjuks ei saa hiljem lahendada.


Tasuline vaatamisprotsess on loodud selleks, et katta olulised kulud ja tagada, et saame pakkuda Teile ja Teie tulevasele hobusele parimat võimalikku algust. Täname mõistva suhtumise eest ja ootame Teid hobuseid vaatama. Palume võtta ühendust, et broneerida aeg või saada rohkem teavet.