RATSATRENNID

 
 
Otsid personaalset ja kvaliteetset ratsatrenni? Metsapiiga Talu pakub eratrenne 1-4 inimesele, mis on kohandatud just sinu vajadustele ja oskustele. Meie ratsatrennid on loodud pakkuma individuaalset tähelepanu ja juhendamist, et saaksid ratsutamisoskusi arendada sulle sobivalt.

Eratrennid:
Meie eratrennid on ideaalsed neile, kes otsivad personaalset lähenemist. Olgu eesmärgiks alustada ratsutamisega, lihvida olemasolevaid oskusi või valmistuda võistlusteks - meie kogenud treenerid on selleks, et toetada Sind igal sammul.

Aastaringne treenimisvõimalus:
Treeninguid viime läbi igal aasta-ajal ja iga ilmaga. Kasutada on liivaplats, idüllilised maastikurajad ning sisemaneež. Metsapiiga talu hobused on hästi treenitud ning sõbralikud.

Turvaline keskkond:
Väärtustame iga ratsutaja ja hobuse heaolu. Metsapiiga Talus on turvaline ja toetav õhkkond, kus igaüks, olenemata vanusest või oskustasemest, tunneb end teretulnu ja motiveerituna.

Asukoht:
Metsapiiga Talu asub Jõgevamaal pakkudes rahulikku ja looduskaunist keskkonda, mis on ideaalne ratsutamiseks. Metsapiiga Talu on kergesti ligipääsetav ning pakub unustamatut elamust.