HOBUSTE TRANSPORT

 
Hobuste transport on vastutusrikas protsess. Pakume Teile nii 2-kohalise hobutreileri rentimise võimalust, kui ka terviklikku transpordi lahendust.

Hobutreileri Rent

2-kohalise hobutreileri rent on suurepärane valik, kui soovite ise hobust transportida, kuid puudub hobutreiler. Hobutreiler on varustatud kõige vajalikuga, tagamaks loomade ohutu ja mugava reisi. Olgu selleks siis võistlustele sõitmine, veterinaari külastus või lihtsalt uude asukohta kolimine.

Hobuste Transport

Kui aga soovite terviklikku transpordi lahendust, mis hõlmab meie poolt järgi tulemist, laadimist, sihtkohta viimist ja mahalaadimist (vajadusel ka koju tagasi), siis kirjutage täpsemad soovid LISAINFO lahtrisse ning leiame Teile sobiva lahenduse.

Problemaatiliste Hobuste Laadimine

Mõned hobused võivad olla laadimisel ärevad või problemaatilised. Seetõttu pakume eriteenust problemaatiliste hobuste laadimiseks. Oluliseim on, et laadimine ja transport mööduks võimalikult stressivabalt.

Põllumajandus- ja Taluloomade Transport

Lisaks hobustele pakume transporti ka põllumajandus- ja taluloomadele. 2-kohaline hobutreiler on varustatud vajalike kohandustega, et tagada ka väiksemate loomade ohutus ja mugavus reisi ajal. Olgu selleks siis veised, lambad, kitsed või muud loomad.

Hobutreileri rent 50€

2-kohalise hobutreileri rent 50€ / ööpäev.
Pikemate rentide ja erilahenduste osas küsi personaalset pakkumist.

Kui olete huvitatud hobuste transpordist või hobutreileri rendist, võtke meiega ühendust.